Hoppa till sidans innehåll

Styrelse


Stockholms Bordtennisförbunds styrelse samt valberedning 2018:

Ordförande Håkan Björk, hbj.solna(at)gmail.com

Vice Ordförande Lotta Elofsson, lotta.elofsson11(at)gmail.com

Kassör (adj.) Äcke Ohlsson, aecke.ohlsson(at)comhem.se

Sekreterare (adj.) Mika Hasmats, mika(at)stbtf.se

Ledamot Thomas Wadsten, thomas.wadsten(at)hotmail.com

Ledamot Göran Granström, bluegranstrom(at)gmail.com

Ledamot Gert Nilsson gertnilsson47(at)hotmail.com

Ledamot Jonas Strömsjö, jonasstromsjo(at)hotmail.com

Ledamot Peter Alvå, peter.alvaa(at)gmail.com (ändrat från suppleant 15 augusti då en ordinarie ledamot avgått)

Suppleant Inger Hessner, ingerhessner(at)bredband2.com

Adjungerad Mika Hasmats

Valberedning

Ragnar Botnen, ragnar.botnen(at)gmail.com(sammankallande)

Niklas Dahlskog, niklasdahlskog(at)gmail.com

Uppdaterad: 06 SEP 2018 16:21 Skribent: Thomas Axelsson

planassist_liten

börjaspelapingis190x90

 

 

b3an-logga90x90 bastafyran90x90

 

 

Våra samarbetspartners

 

ttex190x76

stiga190x46

stigafacebook190x80

 

 

 

 

 

sporrong190x105

Postadress:
Stockholms Bordtennisförbund
Mejerivägen 4
117 43 Stockholm

Kontakt:
Tel: 08-410 224 90 (Mika), 08-410 224 91 (Thomas)
Fax: 08-1245 15 56
E-post: This is a mailto link